Martin Kučera - AGROTRANS s.r.o. | 731 159 643 | martin.kucera@agrotrans.cz
Image

ZATLOUKÁNÍ KŮLŮ ZATLOUKAČEM KINGHITTER (Z NOVÉHO ZÉLANDU).

PROFESIONÁLNÍ ZATLOUKAČ KŮLŮ KINGHITTER

Zatloukání kůlů provádíme jako kompletní službu, avšak za pomoci zákazníkem přistaveného traktoru. Kompletní službou se rozumí doprava zatloukače na místo určení, jeho připojení k traktoru a následná obsluha našim vyškoleným technikem.

ZATLOUKÁNÍ KŮLŮ ZATLOUKAČEM KINGHITTER (Z NOVÉHO ZÉLANDU).

Profesionální zatloukač kůlů KINGHITTER,

 Vlastní  zatloukač kůlů zn. KINGHITTER je jednoduchý avšak svou skladbou a použitým materiálem robusní pracovní stroj nesený na tříbodovém závěsu traktoru ovládaný jeho hydraulickým okruhem  (požadovaný tlak čerpadla traktoru 12340 kPa, průtok 60 - 80 l/min.). Tento zatloukač se vyznačuje značnou svahovou dostupností (viz.obr.). Díky vynikající konstrukci našich zatloukačů jsme schopni zatlouct kůly o výšce 3 - 3,5 metrů. Hmotnost beranidla zatloukače 250 - 270 kg zaručuje snadný a rychlý průběh zatloukání.

O kvalitě zatloukačů zn. Kinghitter, jejich zpracování a variabilitě přizpůsobení se k jakémukoliv terénu mluví tradice výroby počínající rokem 1977. Od tohoto okamžiku jsou zatloukače této značky (výroby na Novém Zélandu) profesionálně používány po celém Světě.

ZATLOUKAČ KŮLŮ KINGHITTER SÉRIE II.

Hydraulické ovládání náklonu beranidla do všech směrů u zatloukače kůlů Kinghitter série II.

Zatloukač kůlů Zatloukač kůlů      Oplocení ohrady Agrotrans

BOČNÍ ZATLOUKAČ KŮLŮ KINGHITTER SÉRIE III.

Hydraulické ovládání náklonu beranidla do všech směrů u bočního zatloukače kůlů Kinghitter série III.

Zatloukač kůlů Zatloukač kůlů

PRONÁJEM ZATLOUKAČE KŮLŮ A SAMOTNÉ ZATLOUKÁNÍ

Navzdory neustále stoupajícím provozním nákladům  tuto službu již několik let provádíme stále za stejné ceny. Nejen tedy cena pronájmu zatloukače kůlů a obsluhy, ale i cena dopravy zůstává nadále nezměněna.

VYSOKÁ KVALITA ZATLOUKÁNÍ KŮLŮ 

O kvalitě naší práce, ať už se jedná o kompletní montáž, či samotné zatloukání, vypovídá nejen minimální potřeba údržby v mnoha následujících letech, ale i spokojenost našich klientů.

DOSTUPNOST SLUŽEB ZATLOUKAČE KŮLŮ

Uvažujete-li o využití našich služeb, prosíme vás z hlediska lepší koordinace termínů, o včasné objednání, abychom byli schopni vaše požadavky v co nejvyšší míře uspokojit. Neváhejte se tedy obrátit na některého z našich techniků, kteří  vám pomohou řešit vaše  poptávky a objednávky, ale rádi vám  zodpoví i všechny vaše dotazy ohledně  výše popsaných služeb.


Přihlásit | © 2020 Agrotrans & Petr Holman

© 2024 Your Company. All Rights Reserved.
Facebook
Prezentace Firmy Eshop Firmy Realizace oplocení