Martin Kučera - AGROTRANS s.r.o. | 731 159 643 | martin.kucera@agrotrans.cz
Image

CENOVÉ NABÍDKY, PROJEKTOVÉ PRÁCE, ŽÁDOSTI O DOTACE

PROJEKTOVÉ PRÁCE OHRADY - OPLOCENÍ

Díky dlouholeté zkušenosti a neustálému zdokonalování pracovních postupů jsou naši pracovníci schopni zajistit tu nejvyšší kvalitu provedení daného oplocení, na což je kladen hlavní důraz vedoucích techniků. Jen kvalitně a pečlivě vybudované oplocení vám bude bezstarostně sloužit po mnoho let.

Všechno má své souvislosti. S dlouhou a bezstarostnou životností samozřejmě souvisí dodržení použití všech nezbytných a tradičních prvků v plné míře. Těmi jsou poměr délky kůlu k výsledné výšce oplocení, správné a pečlivé rozmístění rohových konstrukcí a použití veškerých prvků nejvyšší kvality.

Jelikož je každá ohrada, každé oplocení svým způsobem specifické, není možné uvést obecnou cenu realizace bez zajištění podrobnějších podkladů. Rádi vám tedy nezávazně podle mapových podkladů konkrétní lokality vypracujeme kalkulaci na její oplocení nebo zpracujeme cenovou nabídku i na ostatní vybavení pastevních areálů.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

S cenou kalkulace obdržíte i několik nezbytných a důležitých informací týkajících se daného oplocení.

Ceny naší práce se dlouhodobě nemění a zůstávají, jako již několik předchozích let, beze změny.

Uvažujete-li o využití našich služeb, prosíme vás z hlediska lepší koordinace termínů, o včasné objednání, abychom byli schopni vaše požadavky v co nejvyšší míře uspokojit. Neváhejte se tedy obrátit na některého z našich techniků, kteří  vám pomohou řešit vaše poptávky a objednávky, ale rádi vám zodpoví i všechny vaše dotazy ohledně  výše popsaných služeb.

Poraďte se s odborníkem...

ZAJIŠTĚNÍ DOTACÍ NA VÝSTAVBU OHRAD

Zabýváme se i zprostředkováním projektové činnosti a žádostí o dotaci na opatření modernizace nebo restrukturalizaci zemědělských podniků.

Potřebné dokumenty k projektu:

Pozor!!!  Zjistěte si, jaká firma provozuje energetická zařízení ve vaší lokalitě.

 

Vyjadřování k existenci sítí elektronických komunikací.

Vyžádejte si před realizací oplocení vyjádření o případné existenci sítí el. komunikací. Vyhnete se následným realizačním i finančním problémům spojených s narušením vedení.

Poskytování údajů o poloze sítě elektronických komunikací (SEK) najdete zdarma na

http://www.o2.cz/osobni/199100-dokumentace_site/199104-vyjadrovani_o_existenci_siti.html .

 

Vyjadřování k existenci sítí ČEZ.

Vyžádejte si před realizací oplocení vyjádření o případné existenci elektrických rozvodů ČEZ. Vyhnete se následným realizačním i finančním problémům spojených s narušením vedení.

Poskytování údajů o poloze sítě elektrických rozvodů najdete zdarma na http://www.cez.cz/cs/co-delat-kdyz/technicke-zalezitosti/pro-stavebniky/sdeleni-o-existenci-siti.html

Vyjadřování k existenci vodovodních sítí.

Vyžádejte si před realizací oplocení vyjádření o případné existenci vodovodních a kanalizačních sítí od příslušné vodohospodářské společnosti spravující tato zařízení ve vaší lokalitě. Vyhnete se následným realizačním i finančním problémům spojených s narušením vedení.

Vyjadřování k existenci sítí plynárenských zařízení.

Vyžádejte si před realizací oplocení vyjádření o případné existenci plynárenských zařízení. Vyhnete se následným realizačním i finančním problémům spojených s narušením vedení.

Poskytování údajů o poloze a křížení plynárenských zařízení RWE najdete zdarma na http://www.rwe.cz/cs/zadost-o-stanovisko-k-existenci-plynarenskych-zarizeni/ .


Přihlásit | © 2020 Agrotrans & Petr Holman

© 2024 Your Company. All Rights Reserved.
Facebook
Prezentace Firmy Eshop Firmy Realizace oplocení