Martin Kučera - AGROTRANS s.r.o. | 731 159 643 | martin.kucera@agrotrans.cz
Image

Oplocení rodinných domků a zahrad.

Podobně jako u realizací oborního oplocení používáme i pro oplocení ploch u rodinných domků  pletiva z vysoko pevnostní oceli. Konkrétně špičkové pletivo britské firmy Hampton Xnet  s neklouzavým pevným uzlem tvaru písmene X.

Výrobní postup umožňuje prakticky libovolný způsob kombinace nosných horizontálních drátů se svislými při zajištění jejich naprosto pevného spojení. Vzájemná vzdálenost svislých drátů od sebe je již 7,5 cm, což je nejen efektivní pro ochranu zahrady před menšími druhy zvířat, ale i estetický prvek pro oplocení vašeho domu.

Rovněž vlastní konstrukce plotu je totožná s ostatními druhy plotů, které nabízíme. Akátové kůly jsou však odkorněné a opracované. Této úpravě dřevěných kůlů věnujeme vysokou pozornost, aby celkový efekt nenarušoval okolní prostředí a ráz zahrady. Za předpokladu pečlivé a kvalitní montáže, se jedná o ploty s maximální možnou životností.

Z důvodu vysoké pevnosti jsou i u oplocení RD kůly zatloukané strojně do potřebné hloubky.

V rozích nebo místech většího zakřivení obvodu oplocení se montují robustní zpevněné konstrukce zabraňující vyvrácení rohu. Podobné, ale jednostranné konstrukce se instalují po obou stranách brány či branky. Vzdálenost mezi jednotlivými kůly je variabilní. Z estetického důvodu doporučujeme rozteče 3-4 m.

Maximálnímu vypnutí pletiva je věnován patřičný důraz, který je umožněn požitou technologií strojního napínání. Výsledkem je pevný plot s životností několika desítek let.

Nejčastěji instalujeme pletiva specifikace 13/122/7,5. Třináct vodorovných drátů má vzájemnou rozteč 9,3 cm po celé výšce. Rozteč svislých drátů je 7,5 cm. Celková výška plotu je tedy 125 cm.

Nabídka pletiv je však rozmanitá. Vaši zahradu můžeme oplotit pletivem výšky 90 cm nebo 158 cm. Výjimkou nejsou ani ploty 200 cm vysoké.

Vlastnosti pletiva:

High-Tensile materiál – odolnost, pevnost, pružnost za předpokladu

správné montáže (potřebného napnutí).

Dlouhá životnost díky kvalitnímu zinkování v množství Zn min. 230 g/mm²

Široké využití – jelenovití, muflonovití, černá zvěř, ochrana porostů před nimi, chovy ovcí, koz, skotu.

Vodorovné dráty Ø 2,5 mm vysokopevnostní ocel (pevnost min. 1235 N/mm2)

Svislé dráty Ø 2,5 mm pevnostní ocel (pevnost min. 695 N/mm2)

Uzel Xnet   Ø 2,5 mm měkká ocel  (pevnost min. 415 N/mm2)

 

Samozřejmě se nebráníme speciálním, či méně tradičním požadavkům klientů, jejímž představám je bližší plot celodřevěný. Pro tyto příp. můžeme nabídnout variantu plaňkového, nebo třeba hrázděného plotu.

Nechte si oplotit zahradu trochu netradičně!


Přihlásit | © 2020 Agrotrans & Petr Holman

© 2024 Your Company. All Rights Reserved.
Facebook
Prezentace Firmy Eshop Firmy Realizace oplocení