Projekty a realizace ohrad - oplocení


Vážení chovatelé, hospodáři,

Oplocení ohrady Agrotrans

na našich webových stránkách jsme pro Vás připravili prezentaci některých realizovaných oplocení pastvin pro hospodářská zvířata i farmové chovy zvěře zhotovených naší firmou tzv."na klíč".

Stavbou oplocení se zabýváme od roku 1993. Letos je tomu tedy již 20 let. Rok 2006 byl však mezníkem, od kdy se této aktivitě věnujeme skutečně naplno. Vytvořili jsme dvě samostatné montážní skupiny, které působí nejen v Čechách a na Moravě, ale také v zahraničí.

 

Bezpečnost a dlouhá životnost našich ohrad

Oplocení ohrady Agrotrans

Majitelé zvířat, ale i lesní hospodáři logicky požadují ploty bezpečné, hospodárné a s dlouhou životností.

Jak správně chápat význam bezpečné oplocení? Toto slovo lze vyložit dvěma způsoby. Jednak musí bezpečně udržet chovaná zvířata uvnitř oplocení nebo naopak mimo ně bez starostí z útěku či průniku a možnosti páchání škod mimo vymezený prostor a na druhé straně musí být konstrukce oplocení bezpečná jim samotným. Pro zajištění bezpečnosti a dlouhé životnosti oplocení používáme při montáži pouze komponenty z kvalitních materiálů od renomovaných světových výrobců zajišťujících nejen bezpečí, ale také dlouhou životnost. Jedním z našich dodavatelů je novozélandská firma GALLAGHER, přední světový výrobce součástí elektrického oplocení. Pro montáž profesionálního oborního oplocení tu jsou produkty firma CYCLONE produkující pletiva z vysoko pevnostní oceli. Díky tomu můžeme na většinu konstrukčních prvků použitých v našem oplocení poskytnout záruku až 10 let.

Oplocení ohrady Agrotrans

Při výstavbě využíváme v praxi ověřené způsoby konstrukce oplocení původem z Nového Zélandu, země s obrovskou tradicí v pastevním odchovu hospodářských zvířat. Použitá technologie se vyznačuje značnou hospodárností, čímž se rozumí minimalizovaná potřeba následné údržby oplocení před i v průběhu sezóny.

 

Zajišťujeme kompletní vybavení ohrad - oplocení

Firma Agrotrans nabízí kompletní sortiment potřeb pro plně funkční a zároveň bezpečné elektrické oplocení pastvin pro skot, ovce, koně, ale i farmové chovy jelenovitých či ochranu polních kultur proti okusu volně žijící zvěří.

Pastevní areály jsme schopni vybavit signálním zařízením upozorňujícím na narušení celistvosti oplocení, napájecími systémy, vybavením pro manipulaci, vážení a identifikaci zvířat i dalšími nejmodernějšími prvky ulehčujícími jejich využití, provozování nebo údržbu.

 

Zatloukání kůlů zatloukačem KINGHITTER (z Nového Zélandu).

Oplocení ohrady Agrotrans

Zatloukání kůlů je jeden ze způsobů zapravení kůlů do země bez potřeby předvrtání otvoru a následného zasypání a pracného pěchování. Z tohoto důvodu kůl v zemi drží pevně a nedochází postupem času k jeho vyviklání. Další podstatnou výhodou této metody je snadnost a rychlost zatlučení kůlů do země, z čehož vyplývá vynikající poměr mezi cenou a výkonem této práce. Pro zatloukání kůlů používáme zatloukače značky  KINGHITTER série II s umístěním vzadu na traktoru nebo série III s boční montáží.

O kvalitě těchto strojů a jejich zpracování mluví více jak 35-letá tradice výroby. Po tuto dobu jsou zatloukače této značky (výroby na Novém Zélandu) profesionálně používány po celém Světě. 

 

Od zatloukání kůlů po kompletní montáž celého oplocení tzv."na klíč".

Oplocení ohrady Agrotrans

V souladu s Vašimi potřebami nabízíme veškeré práce a služby od dodávky materiálu nebo prostého zatlučení kůlů až po provedení kompletní dodávky pastevního oplocení tzv."na klíč".

 

Letos je tomu 20 let, co se činností výstavby profesionálního oplocení zabýváme a od roku 2006 se této aktivitě věnujeme skutečně naplno. O odbornosti a profesionalitě naší práce vypovídá každoročně přibývající množství kvalitně postavených ohrad.

 

 

 

Závěrem

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi a věříme, že bude probíhat k oboustranné spokojenosti.

 

Spokojený chovatel i jeho zvířata na pastvině jsou naším cílem!

 

 

 

 

mapa webu | Přihlásit | © 2011 designed by DreamSites.cz
Prezentace Firmy Eshop Firmy Realizace oplocení