Facebook

Martin Kučera - AGROTRANS s.r.o. | 731 159 643 | martin.kucera@agrotrans.cz

Oplocení hospodářských zvířat

Veškeré typy oplocení nabízených naší firmou a prezentovaných na tomto webu, jsou stavěny anglosasko-novozélandským způsobem. Výjimkou není ani oplocení hospodářských zvířat, které je vlastně základem celé nabídky.

Za předpokladu pečlivé a kvalitní montáže, se jedná o ploty s maximální možnou životností. U takových ohrad se počítá se životností převyšující 10 a více let. Důkazem je poskytovaná garance 10 let životnosti materiálu instalovaného na těchto ohradách.

Jsme jediní na trhu, kteří takovou možnost poskytujeme zcela standardně.

Veškerý sortiment komponentů, kromě kůlů z akátového dřeva, je z produkce novozélandské firmy Gallagher.

 

Každý druh zvířete vyžaduje specifickou konstrukci oplocení.

Ohrady pro skot a ovce

Ohrady pro skot obvykle konstruujeme s 2-3 řadami drátu z vysoko pevnostní oceli, ve výškách pro tento typ obvyklých, připojených k elektrickému ohradníku.

Všechny tyto, ale i ostatní ohrady jsou konstrukčně řešeny se zpevněnými rohovými konstrukcemi instalovanými v každém místě, kde hrozí boční tlak na ohradu způsobený silně napnutými vodiči.

 

To dělá ohradu pevnou a stabilní po celou dobu její životnosti.

Uzel Tightlock

Uzel Tightlock

Uzel Twistlock

Uzel Twistlock

Ovce vyžadují hustší oplocení s vyšším počet drátů. Pro oplocení ovcí se kromě varianty elektrické nabízí i možnost oplocení s využitím pletiva. To je stejně, jako veškeré námi používané dráty, vyrobeno z vysoko pevnostní oceli. Z důvodu zajištění maximální životnosti jsou výlučně používána pletiva s neklouzavými uzly konstrukčně 5x pevnějšími, než je u pletiv na trhu běžné. Jsou to uzly Tightlock a Twistlock.

Tato pletiva jsou též používána k oplocení obor pro lesní zvěř, lesních školek a manipulačních ohrad a zimovišť pro hospodářská zvířata.

Pletiva jsou podrobněji popsána v čl. oborní a pletivová oplocení.

 

Ohrady pro koně

Pro koně nabízíme převážně dva typy ohrad. Jsou jimi oplocení s Turbo páskou nebo exkluzivní varianta s vodičem Equiwire, speciálně vyvinutým pro bezpečné oplocení koní. Jedná se o speciální vodič konstruovaný pro zvýšenou viditelnost, konstrukční pevnost a max. bezpečnost.

Tento druh oplocení je top typem v kategorii oplocení koní.

Druhou variantou je oplocení s Turbo páskou. Jedná se o lehčí typ elektrického oplocení s použitím vodivé pásky z vysoce kvalitního materiálu, který zajišťuje dlouhou životnost, perfektní viditelnost i bezpečnost pro chované koně.

 

Oplocení hrázděná však též nejsou výjimkou.

Pro chovatelé koní, kteří chtějí prakticky zabránit průniku psů, divočáků a jiných nevítaných živočichů dovnitř oplocených ploch nabízíme kombinované oplocení s využitím nižšího vysokopevnostního pletiva s menším okem v kombinaci s doplňkovými řadami elektrického ohradníku. Pletivo s okem 5 nebo 7,5cm je bezpečné pro chov koní a přitom neprůchodné pro nežádoucí návštěvníky. Obr.

Ohrada pro koně Equiwire

Ohrada pro koně Equiwire

Ohrada pro koně s páskou

Ohrada pro koně s páskou

Ohrada pro koně hrázděná

Ohrada pro koně hrázděná

Ohrada pro koně kombinovaná

Ohrada pro koně kombinovaná

 

Naše firma zajišťuje kompletní servis týkající se montáže ohrad anglosasko-novozélandského typu.

Něco navíc...

 

Pastevní areály jsme schopni vybavit signálním zařízením upozorňujícím na narušení celistvosti oplocení, napájecími systémy, vybavením pro manipulaci, vážení a identifikaci zvířat i dalšími nejmodernějšími prvky ulehčujícími jejich využití, provozování nebo údržbu.

 

O kvalitě naší práce kompletní montáže vypovídá nejen minimální potřeba údržby v mnoha následujících letech, ale i spokojenost našich dosavadních klientů.

Cílem je spokojenost i všech budoucích...

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi a věříme, že bude probíhat k oboustranné spokojenosti.

 

 

Přihlásit | © 2017 Agrotrans & Petr Holman
Prezentace Firmy Eshop Firmy Realizace oplocení